baner-site

بایا

بایا.

در لغت نامه دهخدا به معنی باینده،  که باید و   بایست آمده است.

شرکت سامان صنعت بایا

شرکت سامان صنعت بایا در سال 1370 فعالیت های تحقیقاتی و صنعتی خود را با استفاده از کادر فنی متخصص و مجرب در زمینه ساخت و تولید انواع مخازن تحت فشار بالا و کلیه کپسول های آتش نشانی آغاز نمود.در سال 1375 موفق به تولید آزمایشی این محصول گردید و سرانجام در سال 1380 جهت تامین نیازهای جامعه اقدام به تولید انبوه این محصول با نام تجاری بایا سیلندر نمود.

از آنجایی که این محصولات دارای اهمیت فوق العاده ای می باشند،لذا این مجموعه با تلاش شبانه روزی مهندسین توانمند خود در جهت استانداردهای لازم برآمد که در سال 1378 برای نخستین بار در کشور عزیزمان به این امر مهم دست یافت.در همین راستا،پس از اخذ استاندارد ملی ایران موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS(شامل ISO 18001 ، ISO 14001،ISO 9001) و ISO 10002 گردید.

نساج بایا

 در سال 1376 نساج بایا با هدف تولید پارچه های تخصصی تاروپودی، ژاکارد و دابی تأسیس گردید. مؤسسین نساج بایا با پیشینه 30 سال تجربه از کارخانجات نساجی خود، با انتخاب نام “بایا “ به معنای باید و اسم مصدر بایستن، مصمم به تولید پارچه های رومبلی مطابق با استاندارد روز اروپا در ایران گردیدند.

به لطف ایزد منان اولین پارچه های رومبلی ایرانی پس از بررسی و مطالعه از مراکز معتبر علمی صنعتی طراحی و  بافت در اروپا،درسال 1377 وارد بازار ایران گردید.  با تداوم نوآوری به سرعت تنوع سبد محصولات خود با برند ” بایا ” را به بیش از 1400 طرح و رنگ از انواع پارچه های تخصصی رسانده است.

نساج بایا در سال 2012 با به روز نمودن ماشین آلات تولید از کشورهای ایتالیا، فرانسه و آلمان  با استفاده از مواد اولیه رنگی مرغوب و استاندارد با افزایش توان رقابتی محصولات ” بایا ” از لحاظ تداوم کیفیت، تنوع طرح و رنگ، قیمت رقابتی، افزایش ظرفیت و سرعت تحویل سفارشات، موفق به کسب حداکثری رضایتمندی گروه مشتریان خود گردیده است. در حال حاضر این مهم منجر به افزایش توان صادراتی تولیدات شده است.

فروشگاه آنلاین